Program


AZ ILLÚZIÓ MESTEREI - 2021

AZ ILLÚZIÓ MESTEREI - 2021

Az illúzió mesterei - 2021
New York, Peking, Dubai, Las Vegas, Monte Carlo és Tokió után újra Budapesten Az illúzió mesterei!

A jegy.hu oldalon jelenleg nincs aktuális előadás

Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2021. augusztus 30. hétfő, 19:00

Világhírű bűvészek és az ország legjobb illuzionistái együtt, egy vadonatúj műsorban! Az előző években rendezett, nagy sikerű előadássorozatok után az Illúzió Mesterei új fellépőkkel, sosem látott műsorszámokkal térnek vissza. A nagyszabású gálaműsorban szereplő előadók nemzetközi TV showk, rangos fesztiválok és óceánjáró luxushajók rendszeres fellépői. Las Vegas, New York, Peking, Dubai, Párizs és Monte Carlo színpadai után az Illúzió Mesterei most készek arra, hogy a hazai közönséget is elvarázsolják. Ketté vágott nők, lenyűgöző kézügyesség, meghökkentő gondolatolvasás és sok minden más egy egész estés, humorban gazdag előadásban

A műsorban szerepel vadonatúj, még sosem látott műsorszámokkal: Hajnóczy Soma a bűvészet kétszeres világbajnoka. Látható lesz a többszörös díjnyertes Zee Zeus, aki óceánjáró luxushajók színpadán lép fel nap mint nap. Szerepelni fog a világbajnoki bronzérmes bűvészmester Galambos Fecó, illetve fellép a mesterek mestere, Mr. Jupiter. És látványos nagyszínpadi illúziókkal készül Igor és Ana! 

Ne maradjon le erről az egyedi élményről, vegye meg a jegyét még ma! 

További információ: http:///www.illuziomesterei.hu

 

Az előadás az időpontjában hatályban lévő kormányrendeletek, járványügyi szabályok betartásával látogatható.

Az előadás elmaradása esetén a jegy az előadás dátumától számított 14 napon belül, a vásárlás helyszínén váltható vissza. Amennyiben járvány vagy más vis maior helyzet következményeképpen az előadás nem megtartható a meghirdetett időpontban, a rendezvényszervező saját döntése szerint pótolhatja az elmaradt rendezvényt. Az ezen okokból történő rendezvény halasztás esetén a rendezvényszervező a belépőjegy vételárának visszafizetésére nem köteles.

Ajánlatunk


Anya, csak még egy mesét… anya, még éhes vagyok… anya, laknak emberek az űrben… de miért? Ismerős? Nem is olyan egyszerű ez az elalvás esténként, annyi kérdés és annyi izgalmas történet foglalkoztatja a gyerekeket, pont mikor már aludni kellene.

Ildikó kiváló szakpolitikus, aki komoly karrier előtt áll, amennyiben le tudja küzdeni egy apró hibáját: nem tud hazudni.

Kövess minket!


További ajánlataink


Szuvidált szenvedélyek

Belvárosi Színház

Mi a gasztronómia: művészet vagy üzlet? Mi a fontosabb: a tökéletesség, vagy a nagy forgalom?
Jönnek a sznob fésűkagylójukkal,…

Képzelt riport egy amerikai popfesztiválról Szép

Tokaj Fesztiválkatlan

Ez volt a zenészként népszerű Presser Gábor első színházi munkája. A cselekmény egy amerikai rockfesztiválon bontakozik ki, középpontjában pedig egy…

Hirdetési információ

Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.

Ajándékozz jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány a Jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Kultúrát otthonról
online.jegy.hu

Élvezd otthonod kényelméből az online streaming kínálatunkat!

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Ha szeretnél értesülni legfrissebb ajánlatainkról, aktuális kedvezményeinkről és induló jegyelővételeinkről iratkozz fel hírlevelünkre!