Program


EZEREGY ÉJSZAKA

EZEREGY ÉJSZAKA

Geszti Péter – Monori András – Tasnádi István:
Ezeregy éjszaka
worldmusical

A jegy.hu oldalon jelenleg nincs aktuális előadás

Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. július 14. vasárnap, 21:00

A 2023-as évad musicalszenzációja még egy nyáron át elkápráztatja a Dóm tér közönségét: visszatér az Ezeregy éjszaka a Kossuth-díjas Juronics Tamás rendezésében! Kicsik és nagyok szívét elrabló sztárszereposztásban: Trokán Nóra, Bányai Kelemen Barna, Márkus Luca, Tasnádi Bence, Bori Réka, Stohl András és Mészáros Máté főszereplésével, Bujdosó Nóra káprázatos látványával és Madarász Madár János animációival csak a Szegedi Szabadtéri Játékokon látható a legfrissebb magyar kultmusical – itt viszont újabb hat alkalommal!

Az ezeregy éjszaka csodálatos, burjánzó mesevilága csaknem kétezer éves. A történetfolyam arab, perzsa, indiai és kínai elemeiből ezúttal Tasnádi István, Geszti Péter és Monori András alkotott varázslatos zenés darabot. Az izgalmas world musical kerettörténetében Sahriár király szerelmi bánattól szenved, míg elé nem vezetik a rabnő Seherezádét, aki - hogy életét mentse - példázatos történetbe kezd. Ebben megelevenednek a mesés kelet legendás figurái, Harún, a naiv királyfi, Jázmin, a meseszép hercegnő, Ali, az agyafúrt tolvaj, a gonosz Dzsáfár és természetesen a nagydumás Dzsinn. A dzsungel könyve, A Pál utcai fiúk, a Made in Hungária és a Portugál szerzőinek új zenés darabja azonban eltér a megszokottól! Az egzotikus szerelmi történet, amely tavaly 24000 néző szívét hódította meg, bővelkedik drámai és humoros fordulatokban, a felcsendülő dalok pedig egyszerre okoznak dallamtapadást felnőtteknek és gyerekeknek.

További részletek: https://www.szegediszabadteri.hu/hu/page/show/ezeregy-ejszaka-094411 

(tervezett esőnapok: 2024. július 08,09., július 15.,16.)

Ajánlatunk


A Dreamworks Animation mozifilmje és William Steig könyve alapján 2025. augusztus 1., péntek 20:00 (esőnap: augusztus 3.) 2025. augusztus 2., szombat 20:00 (esőnap: augusztus 4.)

Nyolcadik alkalommal rendezi meg jótékonysági gálaestjét a Színházi Dolgozók Szakszervezete (SzíDoSz) a nehéz helyzetbe került, egészségi állapota következtében rászoruló, szakmabeli háttérdolgozó kollégák megsegítéséért. A nagyszabású műsornak június 19-én a Vígszínház ad otthont.

Kövess minket!


További ajánlataink


Hooligans

Papp László Budapest Sportaréna

„A vér nem vált vízzé” - Hooligans 30 éves jubileumi koncert
A zenekar neve az elmúlt három évtizedben összefort…

Anyám tenyere Szép

Várkert Bazár, Öntőház udvar

Kollár-Klemencz László regénye Anyám tenyere címmel 2024. októberében jelent meg. Az új könyv új inspirációkat hozott, és új dalok színesítik…

A Dalinda a cappella trió énekesnői – Nádasdy Fanni, Paár Julianna és Tímár Sára –szólóban és más projektjeikkel is a…

Hirdetési információ

Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.

Ajándékozz jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány a Jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Kultúrát otthonról
online.jegy.hu

Élvezd otthonod kényelméből az online streaming kínálatunkat!

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Ha szeretnél értesülni legfrissebb ajánlatainkról, aktuális kedvezményeinkről és induló jegyelővételeinkről iratkozz fel hírlevelünkre!