Koncert, zene, Rock / Pop

120 program


A koncert különlegessége, hogy több generáció ikonikus előadói idézik meg a Depeche Mode különböző korszakait

A hazai zenei élet egyik ikonikus alakja, Koncz Zsuzsa még egy nagykoncert erejéig visszatér a Papp László Budapest Arénába 2025. október 18-án.

Dés László és Geszti Péter jubileumi koncertje a legendás szerzőpáros barátságának és közös alkotói munkájának 30 éves ünnepe, melyet egy nagykoncert keretében, 2025. december 29-én az MVM Dome-ban a közönséggel együtt ünnepelnek meg.

A GRUND - vígszínházi fiúzenekar 2017. május elsején alakult, a Vígszínház 121. születésnapján adta első koncertjét. A zenekar tagjai mindannyian a Dés-Geszti-Grecsó: A Pál utcai fiúk című nagy sikerű zenés játék vígszínházi ősbemutatójának szereplői: Wunderlich József, Ember Márk, Zoltán Áron, Medveczky Balázs és a zenekarvezető: Fesztbaum Béla.

Újabb mérföldkőhöz érkezett a BSW!

A telt házas Budapest Park után, 2026. február 13-án beveszik a Budapest Arénát a GANGGAL!

Éld át a legnagyobb rockslágerek varázsát egy különleges estén, ahol a legendás dallamok vonósnégyes előadásában, több száz gyertya fényénél csendülnek fel.

A ByeAlex és a Slepp 2025. október 4-én, a Tokaj-hegyaljai Szüreti Napok keretében, a Tokaj Fesztiválkatlanban lép fel.

Korszakzáró koncert a legendás alkotóval és felejthetetlen dalokkal.

Nagyszerű hír az Edda Művek rajongóinak, mivel a legendás zenekar 2026. március 7-én visszatér a Papp László Budapest Sportarénába.

90 PERCES IDŐUTAZÁS A SLÁGEREK VILÁGÁBA
Készülj fel egy felejthetetlen estére, ahol a diszkó aranykorának legnagyobb slágerei kelnek életre három fantasztikus művész előadásában.

Három nő.
Három különböző élet,három különböző karakter,három különböző válás...

A fiatal, ám annál markánsabb hangú Dzsúdló villámgyorsan vált népszerűvé szókimondó, sajátos hangulatú dalaival, aki 2025. október 3-án, a Tokaj-hegyaljai Szüreti Napok keretében, a Tokaj Fesztiválkatlanban lép fel.

Van kedvük egy varázslatos, zenés időutazáshoz? Az elmúlt másfél évtizedben, Kárpát-medence szerte több mint 300-szor (!!!) sikerre vitt „Szereted-e még..?" c. Szécsi Pál-emlékkoncert után, a tragikusan fiatalon eltávozott ikon születésének 80. évfordulója előtt Gergely Róbert és alkotótársai új produkcióval tisztelegnek!

Demjén Ferenc szokásos év végi koncertje mindig tömegeket mozdít és fantasztikus hangulatban zajlik!

Az idei évben, ha lehet még fokozni, a Hogyan tudnék élni nélküled? című film sikere még izgalmasabbá fogja tenni a december 30-i Aréna koncertet!

Michael, a neves producer, James Baker legújabb nagy sikerű díjnyertes produkciója élő zenekarral, lenyűgöző jelmezekkel, ikonikus táncprodukciókkal és természetesen az utánozhatatlan Bennel várja a közönséget.

Földes László Hobo idén év elején ünnepelte 80. születésnapját. A jeles jubileum kapcsán zenekarával országos turnéra indul, amely keretében egy közös ünneplésre hívja országszerte közönségét.

2010-ben pár fiatal zenekart alapít Budapesten. Az első kitűzött cél, egy koncertanyag összehozása, amivel színpadra lehet állni.

A Studio11 hosszú pályafutása alatt a legnagyobb előadóművészekkel dolgozhatott együtt. Sokuk pályája, már a kezdetektől összefonódott, szorosan kapcsolódott az együtteshez. Az egyik ilyen művész egy csodálatos énekes - Szulák Andrea, aki már egész fiatalon megcsillantotta rendkívüli tehetségét a rádió könnyűzenei stúdióiban.

Ajándékozz jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány a Jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Kultúrát otthonról
online.jegy.hu

Élvezd otthonod kényelméből az online streaming kínálatunkat!

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Ha szeretnél értesülni legfrissebb ajánlatainkról, aktuális kedvezményeinkről és induló jegyelővételeinkről iratkozz fel hírlevelünkre!